Reference

Monika
Kája J.

“Původní očekávání bylo být si jistý v každé oblasti prodeje nemovitosti od náboru až po finální předání a následnou komunikaci s klientem.
V průběhu prvních dvou měsíců jsem si našel svoji cestu v realitách a začali jsme se zaměřovat cíleně na zastupování klientů při nákupu nemovitostí. Vlastně pracovat z „druhé strany barikády“ 🙂
Utřídil jsem si myšlenky a moji cestu v realitním byznysu.
Nastavil jsem si proces od A-Z při zastupování kupujících.
Jsem ještě v procesu přípravy dokumentace, šablon a dotazníků, to upravím a budu upravovat spolu s praxí.
Nejvíc bych řekl, že přínos je ujasnění si myšlenek a nastartování moji cesty makléře výhradně pro zastupování kupujících. Mentoring bych doporučil tomu, kdo to myslí s makléřstvím vážně a chce se to mu věnovat na 100% jako profesionál. Čerpat informace od profíka, který má přesah do systémů, mentoringu, coachingu je podle mě jedna z nejlepších cest, kterou se může člověk vydat. Navíc investovat do sebe tím, že zkopíruji „best practice“ a ušetřím si tak mrtě času a vlastně i peněz je jednoznačně MUST HAVE.”

Rosťa O

“1)Jaké bylo mé očekávání? Naučit se nové metody, jak připravit nemovitost na prodej. Dopadlo to nad očekávání. Nevěřila bych, že po 8 letechv realitách se mám stále co učit.

2) Realita byla taková, že bych nikdy něvěřila, že bych mohla vystoupit na kameru, ale tvůj lidský přístup,optimismus a organizace mě ujistil opak.

3) Dalo mi to sebědůvěru ve mě, že mohu tu práci posunout o level výše. Co mi to přineslo ? Zkušenost, swot analyza nemá chybu. Vím, že zakázky budu dělat jinak.

4) Ano, každopádně, kvůli tvé otevřenosti, mentoring s tebou byl opravdu zážitkový. Přenášíš věci z praxe do reality . Z některých technik jsem měla velký zážitek. “ Jsi investice z vysokou návratností ”

Jana V