Podcasty

Podcasty

Epizoda č. 12: Cesta od stavebních plánů k realitním smlouvám s Nikol Kupčíkovou

Epizoda č. 11: Skok z pevné pudy do bouřlivých vod realitního světa aneb kde se ta Kocmanka v realitách vzala?

Epizoda č. 10: Jak nastartovat váš úspěšný rok 2024 v realitách!

Epizoda č. 9: Jak se nenechat zasypat digitálními nástroji.

Epizoda č. 8: Cesta ženy k právu a digitální automatizaci v realitách

Epizoda č. 7: Tentokráte na téma „Osobní styl a ženy v realitách“

Epizoda č. 6: Textová alchymie pro prodej nemovitosti. Konkrétní tipy od copywriterky.

Epizoda č. 5: Ze života realitní makléřky v Brně.

S Olgou Jarošovou jsme si povídaly mimo jiné např. o tom, na co se zaměřit a jaké máte možnosti, když chcete pracovat v realitním byznyse a nevíte jak a kde začít. Nebo také na co se zaměřit a kde získávat klienty. Přesto, že Olga není žádný nováček v realitách, právě naopak, přesto se neustále vzdělává a posouvá své hranice osobního rozvoje.  

Epizoda č. 4: Mám budovat osobní značku, když pracuji pod “ velkou značkou“ ?

S marketérkou Gabrielou jsme si povídaly o tom jak se více zviditelnit nejen jako realitní makléřka nebo finanční poradkyně, ale také o marketingu v realitách, o osobním brandingu a o všem co souvisí s naší sebeprezentací.

Potřebujete pomoci s nastavením systému budování osobní značky? Nabízím vám svoji pomocnou ruku. Stačí si objednat jednorázovou konzultaci. vice

Epizoda č. 3: Někdy stačí zlehka změnit úhel pohledu, otevřít mysl, nebo se vydat novým směrem, aby se před vámi vynořily další příležitosti a možnosti.

Lidé si často stěžují na svého zaměstnavatele, na nedostatek času, nedostatek svobody,… Jedna z cest ke svobodě a nezávislosti je vlastní podnikání. Pokud víte v čem jste dobrá a ještě vás to baví, pak se vám to určitě podaří. Stačí jen se rozhodnout a nebát se změny. I tom jsem si povídala s mojí bývalou kolegyní z banky Hankou Zbončákovou.
Taky se dozvíte co se odehrávalo v myšlenkách Hanky, když se rozhodla kdysi dávno před 15 lety odejít z banky a věnovat se financím na volné noze. Co v tu chvíli řešila a jaké byly její pocity. Jak a kde získávala klienty a jak náročné bylo pro ni změnit myšlení zaměstnance na myšlení podnikatele. A protože Hanka se věnuje už cca 15 let hypotékám, rozhodně dojde i na změny na hypotečním trhu … vice

Epizoda č. 2: Jakou roli hraje sebedůvěra ženy v podnikání v realitách a ve financích.

V této epizodě se dozvíte např. základní stavební kameny a dovednosti úspěšného prodeje. Ale také témata, které my ženy často nejen v podnikání řešíme.
Např. proč se často my ženy podceňujeme a co s tím?

Začala jsem podnikat a najednou jsem tu sama za sebe. Už za mnou nestojí žádný korporát, žádná firma. Jak mám získávat klienty nebo, velmi jednoduše řečeno, prodávat . Jak prodávat a co vlastně? Sebe? Nebo moji službu? Jaký je rozdíl v komunikaci směrem k zákazníkovi? Jakou roli hraje při prodeji sebedůvera? … vice

Epizoda č. 1: Seznámení a  „13 tipů jak si zachovat chladnou hlavu, když se váš byznys zpomalí“

Milé dámy,
vítejte u podcastu v rámci projektu Reality v sukních , který podporuje a inspiruje ambiciózní realitní makléřky a finanční poradkyně.  Ženy, které chtějí růst nejen podnikání, ale i v osobním životě. Zkušené seniorky i čerstvé juniorky, na volné noze i z korporací. Jednoduše ženy, jako jste vy. Občas ale každou z nás potká splín a potřebuje si pokecat, podělit se o starosti nebo najít motivaci v příběhu jiné ženy. A to mě vedlo k vytvoření tohoto projektu, jehož cílem je nás propojovat, vzdělávat, vzájemně se inspirovat a posouvat dál ve světě realit či financí. Pokud cítíte, že potřebujete nový impuls pro svůj pracovní i osobní život, přihlaste se k odběru podcastů, nebo do naší komunity.  Komunity, která posiluje sebevědomí a postavení žen  v realitách a ve financí pomocí tréninků, sdílení zkušeností, best practice a vzájemné spolupráce. Pravděpodobnost, že zde najdete spřízněnou duši, je vysoká.