Čerpat informace od profíka, který má přesah do systémů, mentoringu, coachingu, je podle mě jedna z nejlepších cest, kterou se může člověk vydat.

Původní očekávání bylo být si jistý v každé oblasti prodeje nemovitosti od náboru až po finální předání a následnou komunikaci s klientem. V průběhu prvních dvou měsíců jsem si našel svoji cestu v realitách a začali jsme se zaměřovat cíleně na zastupování klientů při nákupu nemovitostí. Vlastně pracovat z „druhé strany barikády“ 🙂
Utřídil jsem si myšlenky a moji cestu v realitním byznysu. Nastavil jsem si proces od A-Z při zastupování kupujících.
Jsem ještě v procesu přípravy dokumentace, šablon a dotazníků, to upravím a budu upravovat spolu s praxí. Nejvíc bych řekl, že přínos je ujasnění si myšlenek a nastartování moji cesty makléře výhradně pro zastupování kupujících.
Mentoring bych doporučil tomu, kdo to myslí s makléřstvím vážně a chce se to mu věnovat na 100% jako profesionál. Čerpat informace od profíka, který má přesah do systémů, mentoringu, coachingu je podle mě jedna z nejlepších cest, kterou se může člověk vydat.
Navíc investovat do sebe tím, že zkopíruji „best practice“ a ušetřím si tak mrtě času a vlastně i peněz je jednoznačně MUST HAVE“.
Rosťa O.

Podobné příspěvky