Díky Klaudiině podpoře a odborným radám se mi podařilo přenést její know-how…

Před čtyřmi měsíci jsem se rozhodla podniknout odvážný krok a oslovit Klaudii Rojčík Kocmanovou s žádostí o mentoring v oblasti realit. Po dvanácti letech v realitní branži není snadné rozhodnutí přiznat si, že děláte něco špatně nebo ne úplně dobře a že by to chtělo změnu. Nikdy nezapomenu na ten okamžik, kdy jsem napsala první e-mail, naplněná očekáváním a velkou dávkou nervozity. Tehdy bych nečekala, že se z tohoto setkání vyvine nejen cenný mentální průvodce realitním světem, ale i fajn přátelství.
První kroky byly jako tanec na tenkém laně, ale s Klaudií jsem si ihned uvědomila, že mám po svém boku nejen zkušenou průvodkyni, ale také inspirující motivátorku. Pomáhá mi utvářet systém, který je klíčový pro efektivní práci v realitní branži.
Vzájemný respekt, otevřená komunikace a sdílení radostí a výzev realitního oboru posílilo naši původní profesní interakci. Překonání vlastních bariér a vytvoření návyků nebylo vždy snadné, ale s Klaudií to bylo a stále je mnohem jednodušší.
Její schopnost přenést svou vášeň a odhodlání je velice nakažlivá.
Je mým pomocníkem a průvodcem, ale zároveň mi dává prostor pro vlastní objevování a učení se na vlastních chybách.
Jejími slovy: To si pěkně odmakáš! 😊
Nyní, po čtyřech měsících intenzivní práce a růstu, mohu s radostí říci, že předaný systém, který jsme společně upravily tak, aby mně pasoval, není pouze účinný, ale také pomalu plně automatizovaný.
Díky Klaudiině podpoře a odborným radám se mi podařilo přenést její know-how do každodenní praxe a dosahovat tak v lehkosti skvělých výsledků. Celý proces mentoringu se stal pro mě nejen učením se novým dovednostem a strategiím, ale také objevováním vlastního potenciálu a posilováním sebedůvěry.
Doporučuji každému, kdo zvažuje mentoring v oblasti realit, najít si nejen zkušeného odborníka, ale také člověka, s nímž může vytvořit trvalé spojení a možná i přátelství. Tato cesta je nejen o kariérním růstu, ale také o osobní transformaci.
Díky Klaudii jsem se naučila více než jen obchodní strategie. Naučila jsem se více otevřít novým možnostem, věřit si a nebojovat s vlastními limity. A za to jí patří mé upřímné díky.
Na závěr bych chtěla zdůraznit, že mentoring není pouze o přenosu znalostí, ale také o vytváření spojení a podpory. V Klaudii Rojčík Kocmanové jsem nenašla jen výjimečného mentora, ale také fajn přítelkyni a spojence na cestě za úspěchem. Klaudi, ještě jednou srdečné díky!
Markéta V.

Podobné příspěvky